l2topzone.com
l2topzone.com
l2topzone.com
l2topzone.com
l2topzone.com
l2topzone.com
l2topzone.com

Author Topic: Frintezza  (Read 3799 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

OfflineDragoN.

  • L2 Glorious
  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 424
  • L2topzone Votes: 0
  • Servers reviews: 0
  • Reputation: +1385/-0
    Frintezza
    « on: April 07, 2010, 12:10:09 AM »

    Edw parathetw ena polly kalo kai plhres paketo se sxesh me to epic boss Frintezza.
    To Epic raid boss ayto opos oloi 3erete proypothetei gia na mpeis mesa sto hall toy
    na exeis teleiosei mia seira apo quests kai na eisai se command channel me alla 2 partys.
    Ayto opos katalabenete einai unusable gia hight rate servers opote edw einai ena
    polly kaloftiagmeno patch me ola ta videos official like, kai gatekeeper poy se pigenei
    mesa sto lair toy Frintezza 3ekinontas paralila to fight contition xoris na exeis kanei ta quest
    kai xoris na xreiazete na eisai se command channel !
    Opos omos sxedon ola ta patch poy ginonte release etsi kai ayto exei kapia mikroproblhmata
    poy anazitoyn lysh kai mazi toys kai egw ! To problhma loipon se ayto olo to patch einai
    oti mporei na mpei deytero party mesa sto lair thn wra poy yparxei idi ena party mesa kai
    to contition toy raid boss einai 1 (1 = InFight) opote to frintezza ai oysiastika 3anadiabazete
    me synepia ta animation na 3anapaizoyn kai na efanizete deytero boss !
    Bazw loipon edw olo to Patch ftiagmeno gia epilogue proton os mia pragmatika kallh programmatistika
    doyleia kai deyteron gia na epilythoyn ta problhmata poy exei.
    All credits gia ayto to project pane ston KKND !
    Elpizw na to blhte arketa endiaferon kai na doylepsoyme panw se ayto.

    http://www.l2jserver.com/forum/download/file.php?id=1184

    Sto url tha brite ena zip arxeio poy perilambanei core kai dp patch.
    Epidi exw asxoli8ei arketa me to thema oti thelete apla rwtiste me.
    Gia na pai3oyn sosta ta animation toy frinteza prepei na pate na breite to npc Frintezza (29045)
    kai na toy ala3ete thn taxitita walk apo 0 se 2 kai run se 41 (Official states)
    Episis den doyleyei to teleport sto telos otan to boss exei pesei alla ayto den einai kati symantiko
    Einai apla enas teleporter opote malon gnwrizete ti prepei na kanete me ayto ! (Html kai tp sto sql)


    Linkback: https://l2topzone.com/forum/index.php?topic=812.0

     

    Sitemap