l2topzone.com
l2topzone.com
l2topzone.com
l2topzone.com
l2topzone.com
l2topzone.com
l2topzone.com

Author Topic: ΙΔΕΑ ΓΙΑ ΟΠΟΙΟΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΦΤΙΑΞΕΙ PVP SERVER.  (Read 3271 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offlinemythos

  • Newbie
  • *
  • Posts: 7
  • L2topzone Votes: 1
  • Servers reviews: 0
  • Reputation: +0/-0
  • L2topzone.com
    Λοιπον παιδια επηδει δεν βλεπω εδω και καποια χρονια προκοπη,λεω την ιδεα εδω σε οποιον ελληνα θελει να φτιαξει εναν σερβερ πβπ που να αξιζει.Αυτο που εχω βαρεθει και εγω και πολλοι καταρχας ειναι να μην υπαρχουν πβπ περιοχες σε εναν πβπ σερβερ που να υπαρχει λογος να πας να κανεις πβπ.Θες την ιδεα;; Μην βαλεις τα επικ κοσμιματα στο gmshop.Βαλε τελεπορτ σε καθε epic rb κανε ολα τα epic rb 80λβλ βαλτα να βγενουν καθε 2 ωρες πχ και να ριχνουν 1-2 κοσμιματα και ασε τον κοσμο να ΣΦΑΖΕΤΕ σε 10 διαφορετικα μεροι για να παρει επικ κοσμηματα! Μην δωσεις το νομπλες απευθειας.Δωσε το γραμμα της γκαλαντριελ στο gmshop κανε τον μπαρακιελ 80λβλ βαλτον να βγενει καθε 2 ωρες πχ και ασε τον κοσμο να ΣΦΑΖΕΤΕ για να γινει νομπλες! Εννοειτε οτι σε ολες αυτες τις περιοχες δεν βαζεις pk guards.Aπλα δωσε 10sec πχ spwn protection.Φτιαξε αλλες 2-3 οσες θες δεν ξερω περιοχες που να μαζευει ο κοσμος Not allowed coints η οτι αλλο θες για να αγωραζει στολες και οπλα.Φτιαξε μια περιοχη να πετα LS μια περιοχη να πετα EWS...Με λιγα λογια ΦΤΙΑΞΕ ΕΝΑΝ ΣΕΡΒΕΡ ΠΟΥ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΝΑ ΕΧΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΜΕΡΟΙ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ ΠΒΠ...αυτα για αρχη.Οποιος γουσταρει να κανει κατι εδω ειμαι να πω ιδεες.Ας μου ποσταρει να τα πουμε.Λεφτα δεν θελω.Εναν σερβερ να μαμαει θελω να φτιαξει καποιος.Υστερογραφο.Δεν ειναι φαντασιες η δυσκολα αυτα που λεω.Εχω παιξει σε 2 σερβερς που ειχε στησιμο σαν αυτο.Ηταν ονλαιν για πανω απο χρονο και οι 2 με 1000+++ παιχτες και εμειναν στην ιστορια...Περιμενω καποιον που να θελει να γινει αυτο ξανα.

    Linkback: https://l2topzone.com/forum/index.php?topic=25819.0

    l2topzone.com
    l2topzone.com
    l2topzone.com
    l2topzone.com
    l2topzone.com

    OfflineL2Judicator

    • Newbie
    • *
    • Posts: 4
    • L2topzone Votes: 21
    • Servers reviews: 48
    • Reputation: +0/-0
    • L2topzone.com
      cute. kai to diavase kapoios pou oramatizetai enan stucksub low server. ;D  euxomai n vreis ton server  pou oneireuesai.

       

      Sitemap