l2topzone.com
l2topzone.com
l2topzone.com
l2topzone.com
l2topzone.com
l2topzone.com
l2topzone.com

Author Topic: Server Deactivated  (Read 2080 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

OfflineLieage 2 Spot

  • Newbie
  • *
  • Posts: 1
  • L2topzone Votes: 0
  • Servers reviews: 0
  • Reputation: +0/-0
  • L2topzone.com
Server Deactivated
« on: June 11, 2015, 03:11:51 AM »
Εχω τεραστιο προβλημα με αυτο το site γιατι ζηταει 1002 πραγματα ... περιμενα 3 μερες για εγκριση οπου εκανα καινουργιο account μηπως και κολλησε αυτο και ειδα σημερα οτι ο σερβερ απενεργοποιηθηκε.
Επειδη τον admin δεν τον βρισκεις ευκολα, μονο να ζητανε ξερουν, τι να κανω ξερει κανενας;;;

Linkback: https://l2topzone.com/forum/index.php?topic=23713.0

l2topzone.com
l2topzone.com
l2topzone.com
l2topzone.com
l2topzone.com

Offlinegmmars

  • Newbie
  • *
  • Posts: 3
  • L2topzone Votes: 0
  • Servers reviews: 0
  • Reputation: +0/-0
  • L2topzone.com
    Re: Server Deactivated
    « Reply #1 on: August 26, 2015, 09:35:26 AM »
    Θα στα πω εγώ για να μην ψάχνεσαι. Εγώ έφτιαξα ένα account εδώ και το τονίζω αυτό <<ΕΝΑ>>!! και έβαλα πριν από λίγες μέρες ένα server προς έγκριση. Λοιπόν για να μην στα πολυλογώ ο κύριος xzone μου είπε ότι ο server απενεργοποιήθηκε λόγο πολλαπλών λογαριασμών..... Του στέλνω λοιπόν εδώ και δύο εβδομάδες μηνύματα για το τι μπορώ να κάνω ώστε να του αποδείξω ότι δεν έχω πάνω από ένα λογαριασμό και η απάντηση του;;; ΓΡΑΨΙΜΟ ΚΑΝΟΝΙΚΟ!!
    Τι και αν έκανε λάθος; Τι και αν έτσι λειτουργούν οι υπολογιστές (γιατί όλοι αυτοί που ασχολούνται ξέρουν ότι την ip που είχες για παράδειγμα εσύ χτες, την έχω εγώ σήμερα λόγο του dynamic ip)..... Αλλά ο κύριος αυτός τίποτα!!
    Εγώ τώρα λοιπόν μιας και ο server δεν έχει ανοίξει ακόμα θα μπορούσα άνετα και ωραία να κάνω ένα νέο account από ένα internet cafe και να βάλω μέσα το server με αλλαγμένο όνομα, ip και ιστοσελίδα, αλλά δεν το κάνω γιατί θέλω να είμαι καθαρός..... Και ο xzone φυσικά με γράφει κανονικά!! Έχω και φώτο να μοιράσω από μηνύματα σε όποιον θέλει!!

    Αυτά εν ολίγοις γίνονται εδώ......

     

    Sitemap