l2topzone.com
l2topzone.com
l2topzone.com
l2topzone.com
l2topzone.com
l2topzone.com
l2topzone.com

Author Topic: Server me WALKER, rpg, no donate! (buy 1st+2nd class Q as official)  (Read 8592 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

OfflineMichail

  • Newbie
  • *
  • Posts: 19
  • L2topzone Votes: 0
  • Servers reviews: 0
  • Reputation: +99/-0
    Re: Server me WALKER, rpg, no donate! (buy 1st+2nd class Q as official)
    « Reply #20 on: September 20, 2010, 03:03:09 PM »
    nomizw skeftonte na pane ston palio bnb, ton azrama! Alla me toso kryfo-donate file pou exei aftos o server den sinistatai. Gnwmi mou panta!
    tha simfwnisw apolita mazi sou.!! egw exw akousi kai gia Kryfo-Donate Stn Elixir ...! poios tous 3erei ti kanun??!!alla na s pw kati?idika sto cosmos dn to theoro trelo na exoun donate apo tn stigmh pou apo tn stigmh  pou anige o server(otan epeza) empenan sto kapaki 2k kosmos...px egw..i3era pws anigei 8 i wra ..apo ts 7:30 ekana refresh sto page na dw pote tha ani3i.>TETOIA porosi !
    k meta apo 2-3 mhnes ts evlepes olous stn giran me Dragonic k genika FULL S/Rb jewel's e.t.c!
    apo tn stigmh p afinei elefthero to walker ..pistevw pws ine to idio pragma..>Donate-Walker..;)
    [/quote]

    Min sigkrineis to walker me to donate! OMG dld! To walker mporei na to exei o ka8enas mas kai paizoume epi isois orois, apla pleon den barame legit sinexeia ta idia kai ta idia terata!

    Sto donate kapoios agorazei afto pou esy bgazeis me kopo!

    Episis to walker den sou agorazei oute epics oute castles! ;)

    Oso gia ton Elixir, einai me diafora o koryfaios ellinikos server gia osous paizoun legit! Kryfo-donate den exei, min akouw oti na 'nai,o ka8enas leei ti blakeia tou ekei pera, den exei omws simasia. Alles malakeies exoun ginei, afto, oxi! Fisika den lew na min exoune boi8isei 2-3-5-10 filous tous, afto den to kserw, alla mexri ekei kai den exei epireasei to server. Afto 8a to deis sto oti tou staff to ally, tis etrwge mexri pou efige to megalo ally tou server. Gnwrizw staff apo kei mesa apo epoxes e-g kai mporw na sou eggyi8w einai apo tous pio ''ka8arous'' servers!




    Post Merge: September 20, 2010, 03:08:50 PM





    Episis an koitakseis mia sto forum tou Cosmos, 8a ginei ena update. Mesa se afta pou 8a mpoune, einai to Q gia sub na matwseis 30 pania (me 100% chance sto mob) kai na min hit ton Baium. Rwti8ike loipon, an aftoi pou idoi eixan to Q, ti 8a ginei me aftous gt opoios exei epileksei prin ton Baium den mporei pia na kanei tin epilogi sta pania. Official tous diagrapsane to q ekei pou kanane tin epilogi wste na mporoun na kanoun tin alli epilogi wste na min kanoun to q eksarxis (opws dld ligo prin epilekseis na hitareis Baium). H apantisi apo to staff an 8a exoun afti tin dinatotita sto server, enw fantazomai ksereis se posous 8a legane 8a prepei na to kanoume se olous k.t.l., itan ''Einai poly aplo na sas kanoume reset to Q, arkei na mas to zitisete!''.

    Kati tetoia kai emena kai pollous mas kanoune na exoume parapanw pisti apo prin ;)
    « Last Edit: September 20, 2010, 03:12:50 PM by Michail »

     

    Sitemap