l2topzone.com
l2topzone.com
l2topzone.com
l2topzone.com
l2topzone.com
l2topzone.com
l2topzone.com

Author Topic: Server L2?!  (Read 3007 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

OfflineSebak0s

  • Newbie
  • *
  • Posts: 29
  • L2topzone Votes: 0
  • Servers reviews: 0
  • Reputation: +196/-0
    Server L2?!
    « on: December 07, 2010, 07:44:30 AM »
    Geia sas magkes...8a ei8ela thn gnomisa sas dld ...blepw kapia server ..otan leme server 's kati akira...pou eiparxoun sto topzone ...soz giafto alla ..entelos ..akira.....dld den ginetai tpt gia auto ? delete ? kati ? na sas pw ena paradigma ...[ Items  D.K. armor .. /  Demonic ..wepon ]  o server ani3e prhn 2 wres peripou  [ 06.12.10 19 :00 ] Lipon paw na dw gia tis LS na balw mia LS kai blepw apo dipla krimeno sthn giran admin char [ kai main char ]  drop items kai pick  up ...eleossss!! re magkes ti 8a mporouse na ginei gia auto to pragma?alla oxi mono kai kapoioa alla akira server's opos l2 http://l2blank.tk/  .. kita3te ta featur's sto site kai mpite mesa ..an mporeite basika ;) login kai etC..  >:(>:(>:(>:(>:(>:(>:(>:(>:(>:(>:(>:(

    Linkback: https://l2topzone.com/forum/index.php?topic=1969.0

    l2topzone.com
    l2topzone.com
    l2topzone.com
    l2topzone.com
    l2topzone.com

    OfflineDownUnder

    • Hero Member
    • *****
    • Posts: 1486
    • L2topzone Votes: 6
    • Servers reviews: 0
    • Reputation: +3236/-0
    • http://www.L2Drug.com
      • Join Us
    Re: Server L2?!
    « Reply #1 on: December 07, 2010, 12:35:27 PM »
    Koita file m!!dn ginete na imaste online sts Server gia na vlepoume ti ginete by admin ++++!!
    apla vlepoume to uptime tou e.t.c!! mia list dn mporei na einai 100% online se OLOUS tous Server gia na vlepei paraviasis...!!!!!!

    OfflineSebak0s

    • Newbie
    • *
    • Posts: 29
    • L2topzone Votes: 0
    • Servers reviews: 0
    • Reputation: +196/-0
      Re: Server L2?!
      « Reply #2 on: December 07, 2010, 01:01:53 PM »
      kala ta les an alla swbara twra den ginetai tpt gia auta ta server's dld ? soz for spam

      OfflineDestiny

      • Full Member
      • ***
      • Posts: 217
      • L2topzone Votes: 0
      • Servers reviews: 0
      • Reputation: +482/-0
        Re: Server L2?!
        « Reply #3 on: December 07, 2010, 01:03:36 PM »
        koita file, admin na dinei item se main char tou exei pantou. stous perisoterous server apla de to blepeis...
        tr gia to an enas server exei malaka admin pou to paratrabaei to katalabeneis sta prota 5 lepta. pigene se mia area pou na peftei gero 3ilo. ean einai pvp 8a deis ena humman archer sini8os na katebazei clan monos tou me 2-3 o.O mazi tou(daggerades kai paladin sini8os) tous friend tou. autoi oi server sini8os kratan 2me 3hs eudomades otan dld den exei minei pleon allo vote site na mpei o server kai exoun figei oloi gt apla den mporoun na pe3eoun. tr an pas se low server ekei sini8os exei atoma kai eisai ligo psagmenos. alo toso psagmenos kai perisotero mi sou po einai o admin tou. ekei o tipos 3erei kala oti an dosei sh, zarich, akamanah klp se friend tou i akoma kai ston idio 8a xasei ta leuta tou gt low server= sinithos se off kai poli douleia gia bug/quest/skill fix. ara blepeis ena summoner. o tipos 8a einai normal. apla den 8a exei xparei poli kai quest oute katadiania. pou to katalabeneis oti o alos einai adm/gm? poli apla. 8a exei mana potion. fisika den 8a ta bazei aberta kouberta alla trust me. pano sto spell tou mage otan einai me low cast mpenei pl eukola xwris na parei xamparei kaneis.

        pws 8a bres ena server pvp kirios pou na a3izei.
        1)des to site. an a3izei to site a3izei kai o server
        2)online ppl(stin periptosi tou mafia kai tou dominion den isxiei)
        3)echant rate. akoma kai x10000000k na einai to xp enas server pou exei low echant rate kai to max den einai poli tote einai ok sini8os.
        4)buff slots. an einai retal poli apla exeis balance.
        6)buffer. otan i buffer dinei oti eidous buff iparxei kai nobless tote pali i 8esi tou balance tremopezei
        7)custom item. pote den mpeneis server server pou na exei polla custom. kata ti gnomi m mia epic gia interlude einai ok. an 8es dynasty i vesper kalitera se gracia server..
        8)l2.ini etc kai deis tpt eimaimalakas.no-ip.biz kane delete to system kai bb


        elpizo na se boi8isa arketa

        ps: down min arxiseis ta warn gia spam :D

        OfflineSebak0s

        • Newbie
        • *
        • Posts: 29
        • L2topzone Votes: 0
        • Servers reviews: 0
        • Reputation: +196/-0
          Re: Server L2?!
          « Reply #4 on: December 07, 2010, 01:15:58 PM »
          Thnx file ou kai seifonw apolita me af ta pou les..!! ;D;D

          OfflineDownUnder

          • Hero Member
          • *****
          • Posts: 1486
          • L2topzone Votes: 6
          • Servers reviews: 0
          • Reputation: +3236/-0
          • http://www.L2Drug.com
            • Join Us
          Re: Server L2?!
          « Reply #5 on: December 07, 2010, 11:30:42 PM »
          Enta3h Destiny!!
          Kalo Einai Na rwtane ta Pragmata Pou Tous "provlimatizoun"
          btw!!!
          to ti kanei o kathenas ston Server Tou einai diko Tou problima..ean akolouthi tous kanones tou forum OTI k an ginete sto server tu..mpenei stn List.!! me apla logia...!!!!
          /Locked!

           

          Sitemap