l2topzone.com
l2topzone.com
l2topzone.com
l2topzone.com
l2topzone.com
l2topzone.com
l2topzone.com

Author Topic: l2epilog.pl x5 server NO donation START 02.04.2010  (Read 3514 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offlinel2server

  • Newbie
  • *
  • Posts: 1
  • L2topzone Votes: 0
  • Servers reviews: 0
  • Reputation: +70/-0
    l2epilog.pl x5 server NO donation START 02.04.2010
    « on: March 26, 2010, 04:23:57 PM »
    Witam!
    Chciałbym wszystkich serdecznie zaprosić na nowy serwer który ruszy już niedługo (02-04-2010) - L2Epilog.pl - drugiego a nie pierwszego by ludzie nie myśleli że to Prima-Aprilisowy żart ;)

    O mnie:
    Nazywam się Filip Gandawski mam 31 lat. Ukończyłem kierunek Automatyka i Informatyka na Politechnice Śląskiej w Gliwicach. Przez ostatnie 8 lat administruję i zarządzam siecią osiedlową z dostępem do Internetu. Mam duże doświadczenie jeżeli chodzi o systemy linux, sprawy serwerowe, znam kilka języków programowania (w tym java oczywiście) komputery i programowanie to moja praca i pasja. Moja przygoda z L2 rozpoczęła się kilka lat temu na Dragon-Network, później 'zwiedziłem' kilka większych i mniejszych serwerów, najdłużej jednak zagrzałem miejsce na serwerze oficjalnym (Teon) mam dwie postacie powyżej 80 lvla. Mam informacje 'z pierwszej ręki' i wszystkie poprawki są robione z uwzględnieniem oficjalnych danych. Postanowiłem napisać kilka słów o sobie, tak by przekonać was (graczy) do mnie i mojego serwera. Nie jestem kolejnym 16 latkiem, 'wannabeadmin' który kupił paczkę na allegro i chce się pobawić w serwer. Mam zamiar stworzyć miejsce w którym dużo ludzi będzie się mogło dobrze bawić.

    O serwerze:
    Maszyna która obsługuje L2Epilog.pl to serwer dedykowany w OVH z serii MG-SSD. Intel Bi Xeon Quad, 8x 2.00+ GHz, 12 MB L2 - FSB 1333 MHz 45nm, 16 GB DDR2 system to linux Debian 5.0 - taka konfiguracja zapewni zabawę dużej ilości graczy, jeżeli tylko uda mi się przyciągnąć do mojego serwera ich dużą ilość.

    O software
    Serwer działa w oparciu o najnowszą wersję l2jserver (kronika Epilog) z wieloma poprawkami. Zawiera nowe lokacje (Hunting Grounds) z Epiloga włącznie z dropem, expem, questami na recki i częsci S80, instancje oczywiście działają ciekawostką może być Solo Kamaloka która nie jest dostepna na EU/NA serwerach (tylko .ru) która jest na serwerze wprowadzona z dropem, expem i nagrodami. Oczywiście działa wszystko to co działa na l2jserver min. forty, zamki, manor, fishing, improved zwierzaki, certyfikacja skilli, skill transfer, system atrybutów, vitality, masterworki
    Serwer posiada bardzo dobrą, płatną geodate la2ulti na bieżąco poprawianą.

    O rozgrywce:
    Exp : x5
    SP : x6
    EX/SP party : x1.5
    Drop Adeny: x5
    Spoil: x5
    Manor & Fishing x2
    Trust na hellbound x2
    Quest drop x5
    Quest reward (adena/xp/sp) x5
    Quest reward (itemy) x2
    Max Enchant x15
    Dualbox : zabroniony

    Spawn protection : 20 sec
    oraz :
    Class master, Offline sklepy, Champion mob, wydłużony czas (do 20min) buffów od Improved Petów, powiększona ilość slotów WH/INV/CWH, Subclasy dostępne bez Questa, Quest na Noblesse wymagany, Questy na 4 i 5 lvl klanu wymagane, ShiftClick na mobach, Śluby, specjalna strefa na na Parnassusie gdzie znajduje się większosc potrzebnych NPC oraz zwiększony jest regen MP/HP, standardowe eventy takie jak TVT, czasowo włączane retailowe eventy jak Heavy Medals, Squish your Squash itp, oraz w planach kilka ciekawych całkiem customowych eventów.

    Różne informacje
    Jako dodatkowe informacje chciałbym podac także, że dotacja będzie obejmować TYLKO I WYŁĄCZNIE hair accesory, agathiony czy inne rzeczy NIE WPŁYWAJĄCE NA ROZGRYWKĘ
    GMi na serwerze nie bedą posiadać ŻADNYCH uprawnień którymi mogliby wpływać na rozgrywkę czyli tworzenie itemów, modyfikowanie statów postaci itp. - takie uprawnienia bedę posiadał tylko ja.

    Linkback: https://l2topzone.com/forum/index.php?topic=734.0

    l2topzone.com
    l2topzone.com
    l2topzone.com
    l2topzone.com
    l2topzone.com

    OfflineUnited

    • Jr. Member
    • **
    • Posts: 64
    • L2topzone Votes: 2
    • Servers reviews: 2
    • Reputation: +205/-0
    • L][Administrator
      Re: l2epilog.pl x5 server NO donation START 02.04.2010
      « Reply #1 on: April 04, 2010, 03:42:42 AM »
      300 online nie jest to dużo jak na low rate ale tez nie jest to mało jak na polski serwer ;) wbije do was :D

       

      Sitemap