l2topzone.com
l2topzone.com
l2topzone.com
l2topzone.com
l2topzone.com
l2topzone.com
l2topzone.com

Author Topic: PL KLAN. 31 maj goldworld.su (18:00)  (Read 1773 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offlinednc11

  • Newbie
  • *
  • Posts: 2
  • L2topzone Votes: 0
  • Servers reviews: 0
  • Reputation: +0/-0
  • L2topzone.com
    PL KLAN. 31 maj goldworld.su (18:00)
    « on: May 30, 2014, 03:25:23 PM »
    Na wstępie oto tej prezentacji chciałbym wszystkich przywitać, oraz podziękować, że znaleźliście chwilę aby przeczytać ten temat. Zakładam go w celu takim aby zebrać grupę Polaków która będzie chciała grać na mid rate serwach głównie Rosyjskich z powodu ich wysokiego onlinu, a z tego co wiem jest dużo Polaków którzy kochają pvp i by grali na takich serwerach, a nie grają tylko z powodu braku polaków czy też nawet internacional klanów. Osobiście nie mam już sił na granie na low ratach, a nawet nie ma już takich low rate interlude które by dało radę mnie przyciągnąć. Ale na mida ochotę mam straszną! Brakuje mi pvp z ruskimi, walki o zamki czy też epiki.

    Niestety jak sami wiecie bardzo ciężko jest teraz znaleźć fajny serwer i ekipe! A nie wierzę, że nie ma już żadnych ludzi którzy mają ochotę pograć ! Po prostu nie wierzę bo wiem, że jest was sporo. Zawiodło was wiele osób budując klany oraz szybko odpuszczając wizję budowy czegoś. Niestety ale to jest nasz minus polaków, że bardzo szybko się zniechęcamy. Ja na dowód swojego zaangażowania oraz chęć czegoś zbudowany jestem wstanie za własne pieniądze zapewnić stronę www oraz kanał TS3 na dowolną ilość slotów.

    Klan który chciałbym zbudować byłby klanem nie do końca tylko 4fun. Oczywiście nie trzeba grać nie wiadomo po ile godzin dziennie bo tego wymagać nie będziemy by grać 24h/7 ale te kilka godzin w tygodniu trzeba znaleźć. Oczywiście nie dużo, ale też nie, że zaloguje się ktoś raz na 30 min na tydzień bo nie ma to najmniejszego sensu.

    Chciałbym znaleźć ludzi którzy pomogą mi zbudować ten klan. Pomogą szukać ludzi oraz zorganizować jak największa ilość Polaków i pokazać na przekór wszystkim, że jeśli POLAK CHCĘ TO POTRAFI! Pragnąłbym, aby zgłosiły się chętne osoby do pomocy przy budowie strony www oraz, do rozbudowy ts-a którego wkrótce zakupie. Oraz takie osoby które są doświadczone już z lineage2. Oczywiście nowicjusze też mile widziani smile.gif.

    Ostatnio chciałem pograć na tym Euro PVP, ale niestety po 1 dniu się zniechęciłem, oraz pewnie wielka ilość osób z was też tak postąpiła. Dołączyłem do jakiegoś klanu Polskiego. Było tam pół dnia 3 osoby online. Zero klanowego pt itp itd. Dla mnie taka gra nie ma sensu. Ja chce mieć ekipę! Z którą razem będziemy biegać, zdobywali fragi, składali itemy, cieszyli się swoim towarzystwem oraz wspólną grą!


    A więc czego oczekuję ?

    - zbudowanie stabilnego oraz porządnego klanu grającego głównie na midach Rosyjskich z powodu ich wysokiego onlinu.
    - chęci oraz zaangażowania ludzi w zrealizowanie tego projektu! Zaznaczam, że to nie ja muszę być CL itp itd chcę po prostu pomóc nam zbudować wreszcie jakiś klan! Abyśmy mogli cieszyć się tą grą! Wierzę, że na pewno jest ktoś kto podziela moje zdanie w tej sprawie!
    - ludzi dojrzałych dla których ta gra będzie zabawą, a nie życiem.

    Czego możecie oczekiwać ode mnie?

    - że będę dawał z siebie wszystko aby rozbudowywać ten projekt.
    - każdą wolną chwilę poświęcę, aby zrealizować to.
    - pomoc

    Założenia oraz informacje techniczne klanu :

    - Nazwa jeszcze nie została wybrana
    - Ludzi będziemy przyjmować cały czas, nie zamkniemy rekrutacji jeśli projekt się powiedzie, ponieważ każdy ma prawo pograć z nami na wielkich serwerach i ten klan ma być budowany dla nas wszystkich, a nie dla jakieś zamkniętej grupy.
    - pragnę aby ten klan był KLANEM, a nie podzielonym klanem na Const PT. A więc będziemy grali bez systemu CP, a myślę tym bardziej, że na midzie one nie są konieczne jak na low rate.


    Osoby które są chętne na grę w takim klanie, oraz takie które chciałby mi pomóc zrealizować ten projekt są proszone o kontakt na pw tutaj lub na gg 50783547.

    Proszę osoby zainteresowane o konieczny kontakt! Nie bagatelizujcie tego! Pograjmy w końcu na jakimś porządnym serwie fajną ekipą !: )



    Adres TS 3

    srv2.multigaming.pl:10517 hasło l2


    Planujemy sie wybrac na goldworlda wstaje 31 maja o 18 :00. Jak ktos chetny, niech pisze;d

    Linkback: https://l2topzone.com/forum/index.php?topic=19231.0

     

    Sitemap