l2topzone.com
l2topzone.com

Author Topic: POLSKI LOW RATE x8 L2ASSASIN gracia epiloq  (Read 3366 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offlinepant

 • Newbie
 • *
 • Posts: 2
 • L2topzone Votes: 45
 • Servers reviews: 0
 • Reputation: +57/-0
  POLSKI LOW RATE x8 L2ASSASIN gracia epiloq
  « on: July 11, 2010, 11:24:11 AM »
  _______________________________________________________________________

  Strona | Forum | Rejestracja | Pobierz patcha

  _______________________________________________________________________
  Serwer powstał przy udziale osób, które od początku powstania gry LINEAGE II związane są z szeroko rozumianą sceną MMORPG. Team tworzą osoby, które mają na swoim sumieniu współtworzenie podobnych projektów. Nieobce jest nam środowisko gier strategicznych, fabularnych, przygodowych czy RPG. Pasjonuje nas dobra literatura fantastyczna, mamy doświadczenie w grach sieciowych z rodziny MMORPG. Jesteśmy przekonani, iż doświadczenie jest jednym z naszych największych atutów i potrafimy z niego skorzystać.
  Mamy ambicję opracować dzieło, które będzie stwarzało szansę dobrej zabawy dla wszystkich odwiedzających serwer L2ASSASSIN. Najtrafniej chyba można określić, iż będzie to Light przygodowa gra i zabawa ? nasza ekipa będzie wspierać osoby, które preferują zabawę w stylu MMORPG, aczkolwiek osoby, które przedkładają ponad to bardziej mechanicznie rozumiany aspekt rozwoju swojej postaci z pewnością znajdą również wiele wyzwań na swojej drodze. Wstęp na serwer będzie wolny, niemile widziane będą jedynie osoby utrudniające zabawę innym bywalcom. Dzięki temu mamy nadzieję gościć w naszych skromnych progach sporą ilość graczy i wyeliminować jednostki, które nie są zdolne do zabawy w szerszym gronie.
  Server, którym zarządzamy w założeniu ma za zadanie trafić; do jak największej rzeszy odwiedzających. Osiągnąć to chcemy poprzez trwałe urozmaicanie Waszych doznań w grze realizując cały czas to nowe eventy i zabawy. Każda z nich rządzić się będzie własnymi prawami i odznaczać charakterystycznym dla siebie, wyjątkowym klimatem. Każda z nich będzie tworzona przez osobny, które mają odrębny charakter i temperament, dzięki czemu nie będą charakteryzowały się nudą. Klimat serwera nie będzie
  jednoznacznie określony. Będzie pewnie można znaleźć jak to w serwerze LINEAGE typowe dla klimatu fantasy średniowieczne akcenty, ale również tajemnicze i absurdalne miejsca, które utwierdzą odwiedzającego w przekonaniu, iż gdzieś po drodze przekroczył magiczną granicę pomiędzy tym, co rzeczywiste a tym, co powinno na zawsze pozostać w zakamarkach chorego umysłu. Świat to jedna wielka zagadka i tylko od Ciebie zależy, jak daleko masz odwagę się posunąć.
  Naszym zdaniem bardzo ważne jest stworzenie odpowiedniej atmosfery na serwerze. Będziemy stali na straży podstawowej wartości, która nierzadko jest topiona we wszelakich zakazach, ograniczeniach i barierach. Dołożymy wszelkich starań, aby gracz odwiedzający serwer L2Assiassin był zadowolony i mógł cieszyć się nieskrępowaną zabawą. Niech każdy bawi się jak lubi.  Nasze największe zdanie to stworzenie ku temu warunków.
  _______________________________________________________________________


  Kronika: Gracia Epilogue
  Serwer powstał przy wykorzystaniu l2j oraz l2core
  Typ Serwera: Low-Medium Rate
  Systematyczne Update i poprawki
  Pomocni GM'owie


  Alternetywna zmiana profesji
  SubClassa dostępna bez Questa.
  Status Noblesse dostępny tylko poprzez Quest.
  Dual Box - dozwolony
  Multi Box; - Zabroniony.
  Geodata/Pathnode/Cellnode
  Instancje Kamaloka/RimKamaloka.
  Olimpiada
  Subclass Skill Certifications.
  Champion Monster System.
  Cursed Weapons.
  Augumentation System (bronie/biżuteria).
  Mailing i Item Sending system (Epilogue).
  System enchantowania skili (Epilogue).
  S80 Quests.
  Limit dropu herbów +/- 8 lvl od poziomu postaci
  Zmiejszająca się szansa dropu herbów vitality wraz z lvl postaci
  Buffs:
  Normal Buffs - 30 minut
  CoV, Magnus, PoF, PoW, VoP - 10 min
  Songs - 6m
  Pa'agrio Buffs - 30 mim
  Dances - 6m
  Pet Buffs - 20 min  Administratorzy:
  [ADM] Jumanji
  [ADM] Wolfiq
  GM:
  [GM] Back
  Developerzy:
  [DEV] Deyoun
  Patron:
  Kosiarka


  Stan przejściowy:
  Intel Xeon 2x2.80 GHz
  4 GB RAM
  HDD: 250GB
  Połączenie Sieciowe - 100mb/s.
  Traffic: Unlimited  Serwer ma niespełna 3 tygodnie tak więc zapraszamy nowych graczy, którzy na pewno poczują tu się dopieszczeni, warto poświęcić czas na grę na l2assassin, który gwarantuję bardzo długotrwałe działanie.
  U góry możecie znaleźć niezbędne linki by dowiedzieć się jeszcze wiecej! Pozdrawiam Serdecznie i Dziękuje za przeczytanie prezentacji :) ZAPRASZAM ! PanTadeusz.  Jak rozwinąć postać na serwerze l2Assassin?

  Ustawiliśmy tak serwer, aby każda z postaci mogła się rozwijać płynnie i szybko. Najlepszym rozwiązaniem jest sposób gry zespołowej w tzw. party gdzie zostały zwiększone możliwości zdobywania doświadczenia dla postaci. Oczywiście obserwując pojedynczych graczy na naszym serwerze możemy śmiało powiedzieć, ze przy poświeceniu trochę czasu na grę możemy w ciągu dwóch tygodni osiągnąć level postaci 70+ oraz zarobić znaczną ilość adeny. Wszystko jednak zależy od sposobu gry użytkownika.

  Jak wygląda sprawa z zarabianiem Adeny na serwerze l2Assassin?

  Serwer ustawiony jest tak, aby można było szybko zarobić Adenę, ale nie ma to nic wspólnego ze zdobywaniem doświadczenia (Expierience) postaci. Istnieje kilka sposobów dorobienia się na naszym serwerze. Przede wszystkim stawiamy na korzystanie z questów, które pozwalają na szybkkie zdobcie Adeny lub Itemów . Innym kierunkiem jest praca zespołowa i częste wypady na RaidBoss czy GrandBoss, fortece, dungeony.

  Jak wygląda zmiana profesji na serwerze L2Assassin?

  Istnieją dwa sposoby zmiany klasy. Nie ma na serwerze NPC Class Mastera. Pierwszym sposobem w celu zmiany klasy postaci jest uzyskanie levelu postaci 20,40,76 wykorzystujemy wtedy pojawiający się znak zapytania (?). Klikając na znak (?) pojawi się opcja wyboru klasy. Druga i trzecia klasa jest dostępna za Adenę oraz Acient Adenę. Drugim sposobem jest wykonanie questa na zmianę klasy.

  Czy jest wymagany quest na Noblesa?

  Tak. Aby uzyskać Noblese na serwerze należy wykonać questa.

  Czy jest jakaś alternatywa na serwerze dla TVT?

  Tak. Na serwerze został przygotowany osobny ewent o nazwie Undergroud Tortnament, gdzie użytkownicy mogą się zapisać i powalczyć na arenie. Wygrana osoba otrzyma nagrodę w postaci punktów, które będzie można wymieniać na nagrody.

  Chciałbym mieć więcej slotów w inventory. Czy mogę?

  Tak. Na starcie posiada się normalną ilość slotów, ale istnieje możliwość znacznego zwiększenia miejsca niż w standardzie, poprzez łowienie ryb i zdobyciu proof of cathing fish.

  Jaką mam szansę na enchant broni?

  Bardzo dużą. Na serwerze znajdują się itemy Armor Backup Stone lub Weapon Backup Stone, które zwiększają znacznie szansę enchantu. Szansa jest wyższa dla enchantowania broni do wartości +9.

  Czy ilość zawierania sojuszów na serwerze jest standardowa?

  Nie. Na serwerze można zawszeć do 5 sojuszów pomiędzy klanami.

  Jak rozpocząć grę na serverze L2Assassin?

  Aby rozpocząć grę na serwerze należy stworzyć konto rejestrując się na stronie pod linkiem http://l2assassin.com.pl/index.php?page=createaccount . Zanim rozpoczniemy grę należy aktywować konto. Przy zakładaniu konta w nazwie musimy podać małe litery.

  Czy potrzebuje aktywować konto aby rozpocząć grę na serwerze?

  Tak. Podczas tworzenia konta na serwerze zostanie wysłany do gracza link aktywacyjny na podany przez niego adres e-mail, aby mógł aktywować konto na serwerze.

  Jak się połączyć?

  Przed załogowaniem się na serwer wymagany jest pełny update klienta Lineage II. Aby uniknąć problemów z połączeniem należy skasować wszystkie pliki z katalogu system i ponownie zrobić pełne uaktualnienie klienta. Następnie sprawdzamy poprawność plików przez opcję ?check files? (najlepiej dwukrotnie) a na końcu pobieramy i kopiujemy do katalogu ?system? przygotowany przez nas patch.

  Mamy jedno IP i dwa komputery czy możemy się połączyć?

  Tak. Nie chcemy, aby gracze posiadający jedno IP w sieciach domowych, osiedlowych czy akademickich byli pokrzywdzeni. Serwer pozwoli im się połączyć pod warunkiem, że będą grali na osobnych komputerach.

  Co w przypadku, gdy ja i kolega mamy jeden numer IP i gamy z jednego komputera?

  Osobno będziecie mogli grać i nikt tego nie zabrania. Serwer wykrywa połączenia multibox wiec, jeżeli będziecie chcieli się połączyć jednocześnie z jednego komputera jedno z kont nie otrzyma połączenia z serwerem.

  Czy otrzymam BAN za korzystanie z jednego komputera próbując załogować kilka kont?

  Serwer nie daje BANA za odpalenie kilku kont po prostu nie pozwala na połączenie.

  Czy na serwerze można posiadać dwa konta?

  Tak. Pozwalamy graczowi na posiadanie dwóch kont na serwerze. Zabronione jest tylko używanie dwóch kont jednocześnie na jednym komputerze.

  Czy na serverze jest offline mode?

  Tak. Offline mode jest dostępne dla graczy, którzy chcą postawić sklep lub manufakturę na rynku a druga postacią grać.

  Czy offline mode liczy się do Dualboxa?

  Nie. Pozwalamy graczowi na postawienie sklepu czy manufaktury offline i graniu na drugim koncie.


  Linkback: https://l2topzone.com/forum/index.php?topic=1277.0

  l2topzone.com
  l2topzone.com
  l2topzone.com
  l2topzone.com
  l2topzone.com

  Offlinepawciu256

  • Newbie
  • *
  • Posts: 8
  • L2topzone Votes: 0
  • Servers reviews: 1
  • Reputation: +77/-0
   Re: POLSKI LOW RATE x8 L2ASSASIN gracia epiloq
   « Reply #1 on: July 11, 2010, 12:59:15 PM »
   ;P Wole Polski High Rate(Nowy oczywiscie)   Offlinepant

   • Newbie
   • *
   • Posts: 2
   • L2topzone Votes: 45
   • Servers reviews: 0
   • Reputation: +57/-0
    Re: POLSKI LOW RATE x8 L2ASSASIN gracia epiloq
    « Reply #2 on: July 12, 2010, 06:38:16 AM »
    na h.rate zatraca się duch prawdziwego lineage :)

    OfflineUnited

    • Jr. Member
    • **
    • Posts: 64
    • L2topzone Votes: 2
    • Servers reviews: 2
    • Reputation: +205/-0
    • L][Administrator
     Re: POLSKI LOW RATE x8 L2ASSASIN gracia epiloq
     « Reply #3 on: July 12, 2010, 10:29:12 AM »
     na takich polskich serwerach malo kto gra bo kazdy kojazy polskiego GM z korupcja

     Offlinecharon19

     • Newbie
     • *
     • Posts: 1
     • L2topzone Votes: 0
     • Servers reviews: 0
     • Reputation: +52/-0
      Re: POLSKI LOW RATE x8 L2ASSASIN gracia epiloq
      « Reply #4 on: November 13, 2010, 11:57:23 AM »
      Hmm..
      Grałem już na wielu serwerach Polskich i zagranicznych . Każdy z tych serwerów miał swoje + i - . Według mnie ten serwer zapowiada się bardzo dobrze. Dlaczego ? Ponieważ Grupa Administracyjna serwera jest naprawdę aktywna . Nie przypominam sobie dnia w którym nie widział bym Gm w grze albo na ts'ie . Następnym + jest obecny stan serwera. jak wiemy jest to nowy serwer a juz bardzo wiele rzeczy działa tak jak powinno. Uwierzcie , nawet na serwerach przy onlline 2000+ nie działają tak podstawowa q jak q w Sn albo jak zaczynają działać to pod koniec kroniki [tuż przed przejściem na nowszą ] na której domyślnie powinny być .

      Pozdrawiam o jak Najbardziej polecam;)


      Share via diggShare via facebookShare via linkedinShare via myspaceShare via redditShare via twitter
       

      Sitemap