l2topzone.com
l2topzone.com
l2topzone.com
l2topzone.com
l2topzone.com
l2topzone.com
l2topzone.com

Author Topic: Caut jucatori pentru un nou si bun server !!  (Read 2411 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

OfflineHpSupremacy

  • Newbie
  • *
  • Posts: 3
  • L2topzone Votes: 13
  • Servers reviews: 0
  • Reputation: +0/-0
  • L2topzone.com
    Caut jucatori pentru un nou si bun server !!
    « on: November 13, 2013, 12:11:05 AM »
    Salut baieti sunt aici sa fac reclama si cu incercarea de a recruta jucatori pentru un nou server ce se va deschide pe durata lunii Noiembrie. Serverul va fi developat si pus la punct de www.lineage2dreams.com , sper sa incercati acest server inca nu am habar ce versiune va fi insa pe server sunt asteptati peste 1k jucatori din prima zi. In incercarea de a intra pe server eu sunt alaturi de inca 7-8 prieteni dar nu ne-ar deranja daca niste baieti de gasca cu capu pe umeri s-ar alatura noua .

    Cerinte : experienta in l2 , varsta peste 16 ani , fara "rageri" , fara qq'ers si asa mai departe. Nu avem nevoie de jucatori care explodeaza cand pierd un pvp sau cand pierd un epic boss. Caut jucatori cu destul timp liber cu calm si cu placere / chef de joc. Daca crezi ca deti toate aceste lucruri te astept pe canalul de teamspeak ts.nece.ro >>> camera - iSq - iReal Squad >> sectiunea >> isq lineage2 (parola0011) . Sper sa ne auzim cu bine salut !



    PS : nici unul din noi nu are sub 20 de ani , sper ca prin acest lucru sa intelegeti ca suntem pusi pe treaba , stim sa ne simtim bine in lineage 2 si pe acest server sunt SIGUR ca o vom face la MAXIM .Pentru orice fel de intrebari va stau la dispozitie.  Sal :)

    Linkback: https://l2topzone.com/forum/index.php?topic=15851.0
    « Last Edit: November 13, 2013, 12:17:28 AM by HpSupremacy »

    l2topzone.com
    l2topzone.com
    l2topzone.com
    l2topzone.com
    l2topzone.com

    OfflineDaRaMaTu

    • Newbie
    • *
    • Posts: 3
    • L2topzone Votes: 0
    • Servers reviews: 0
    • Reputation: +0/-0
    • L2topzone.com
      Re: Caut jucatori pentru un nou si bun server !!
      « Reply #1 on: November 13, 2013, 10:02:59 AM »
      Deci. Clanu asta iti da un chanel pe team speak:))) pe care nu e nimeni:)) ei au alt chanel:)) tu stai pe chanel singur:))) si cica ei recruteaza.
      Bai omule.In ritmul asta toti isi dau seama:) ca esti un but:) si sa-si bage...... in gura ta:) .Si tu vrei sa te urmeze pe l2?Fii serios:)) doar sa gasesti niste fraieri sa joace cu tine:) No ofense:) but u ^_^ badly:)




      OfflineHpSupremacy

      • Newbie
      • *
      • Posts: 3
      • L2topzone Votes: 13
      • Servers reviews: 0
      • Reputation: +0/-0
      • L2topzone.com
        Re: Caut jucatori pentru un nou si bun server !!
        « Reply #2 on: November 13, 2013, 02:37:22 PM »
        Deci. Clanu asta iti da un chanel pe team speak:))) pe care nu e nimeni:)) ei au alt chanel:)) tu stai pe chanel singur:))) si cica ei recruteaza.
        Bai omule.In ritmul asta toti isi dau seama:) ca esti un but:) si sa-si bage...... in gura ta:) .Si tu vrei sa te urmeze pe l2?Fii serios:)) doar sa gasesti niste fraieri sa joace cu tine:) No ofense:) but u ^_^ badly:)

        Am sa incerc sa iti rapund pe un ton cat mai respectos si cat mai frumos  , noi suntem un grup de prieteni insa fiecare dintre noi are cate una alta de facut , faculate , familie , prietene , neveste chiar samd. In caz in care erai online mai mult timp poate te vedeam si reuseam sa iti explic cum sta situatia si hai ca am sa incerc sa iti explic aicia . Serverul se va deschide in luna noiembrie nu suntem 1000 nu suntem nici chiar 10 suntem putini dar suntem prieteni si vrem sa ne simtim bine cum ne-am mai simtit de multe ori inainte . Daca aveai rabdare intram si vorbeam cu tine insa azi am fost plecat la fotbal cu prietenii imi cer scuze ca nu am reusit sa fiu online exact cand ai intrat tu pe ts3 dar nu pot fi 24/24 online . Si nu "recrutam" la propriu ci doar cautam jucatori carora le place lineage2 si care au cei 7 ani de acasa si stiu sa se simta bine in joc , fara copilarii si fara suferinte daca crezi ca te incadrezi esti bine venit intra si alta data si daca voi fi online iti voi explica cum sta treaba dar daca ai de gand sa ai atitudinea asta pe care ai aratato aicia pe forum atunci nu te mai obosi. Multumesc


        PS : Nickname-ul meu pe ts3 este Fak_r1p eu cu singuranta nu am fost online cand tu ai fost pe room-ul nostru sal.
        « Last Edit: November 13, 2013, 02:37:42 PM by HpSupremacy »

        OfflineSeras

        • Jr. Member
        • **
        • Posts: 68
        • L2topzone Votes: 0
        • Servers reviews: 0
        • Reputation: +0/-0
        • L2topzone.com
          Re: Caut jucatori pentru un nou si bun server !!
          « Reply #3 on: November 13, 2013, 03:17:50 PM »
          se vede ca este un copil ... are nume Daramutul :)) scuze Daramtu ... L nu prea exista la el in vocabular .. deci da este un copil
          « Last Edit: November 13, 2013, 03:18:36 PM by Seras »

          Offlinesentiments

          • Newbie
          • *
          • Posts: 4
          • L2topzone Votes: 0
          • Servers reviews: 0
          • Reputation: +0/-0
          • L2topzone.com
            Re: Caut jucatori pentru un nou si bun server !!
            « Reply #4 on: November 14, 2013, 07:32:26 AM »
            www.l2kalie.com Incercati:) se deschide pe data de 17.

             

            Sitemap